01 березня 2018 року у КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів» відбулися загальношкільні батьківські збори. Перед батьками виступила лікар-інфекціоніст Комунальної установи охорони здоров`я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради Попова Т.А., яка доступно розповіла про симптоми, причини захворювання на кір, важливість щеплень як для дітей так і дорослих. Також Тетяна Олександрівна надала кілька порад, як зберегти здоров`я дітей і не допустити інфекційних захворювань.

Заступник директора з ВР Бєлоус О.О. розповіла про те як виконуються учнями рекомендації до зовнішнього вигляду, висловила сподівання на розуміння і допомогу в цьому питанні батьків.

Директор школи-інтернату Небесний Ю.В. підвів підсумки та відповів на запитання батьків щодо життєдіяльності закладу.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, збори прийняли рішення щодо постійного тримання на контролі батьками стану здоров`я своїх дітей, здійснення профілактики захворювання на грип, кір та інші інфекційні захворювання; зміцнення зв`язків між батьками і школою та подальшого удосконалення освітнього процесу у закладі.