Під зелену, під ялину ми зібрались на гостину

          Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду багатообіцяючі  зимові канікули, тому закінчення  семестру  у школі завжди відбувається весело, урочисто і святково.

          Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.

         Напередодні канікул, протягом тижня у КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулися розважально-ігрові програми з новорічними сюжетами, конкурсами,  піснями та хороводами. Чудовий новорічний зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, педагогів, батьків та гостей, які завітали на свято. Під час новорічних дійств учні не тільки допомагали Діду Морозу та його друзям здолати усі перешкоди, а й отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго.