Олімпійський тиждень

Велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя має проведення у нашій школі Олімпійського тижня, який проходив з 09 по 13 вересня 2019 року.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із загальношкільної лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів. Для учнів старших класів було проведено інтелектуальну гру «Олімпійські ігри за столом».

9 вересня учні третього класу зібралися на  спортивні змагання «Спорт – сила, краса здоров’я». Змагалися команди на швидкість, спритність  кмітливість та винахідливість.

Шкільна бібліотека  теж зробила свій внесок у заходи Олімпійського тижня. Бібліотекар О.М. Нікуліна разом із інструктором з фізичної культури О.Ю.Чернишевим підготували бібліотечний урок із переглядом відеоматеріалів «Історія олімпійських ігор» та книжкову виставку «О спорт, ти – мир!» про Україну – сильну і спортивну державу, про олімпійців, які примножують славні традиції вітчизняного спорту, прославляючи Україну у світі, про здоров’я та гарне самопочуття, яке спорт дарує людині.

Апогеєм свята став день 13 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту України. Саме в цей день у нашій школі відбулося улюблене свято наших учнів – День здоров’я. Це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

Усі учні змагались у веселих естафетах, а також показували свою вправність у спортивних змаганнях. По закінченню змагань учні влаштували пікнік. День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.