Новий рік на порозі

        Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Одним із найбільш очікуваних зимових свят є Новий рік — пора привітань, подарунків та незабутніх вражень. У нашому шкільному житті ця подія займає ключове місце, адже за масштабом вона є однією з найбільших. Традиційно, перед зимовими канікулами у нашій школі пройшов ряд заходів. 19 грудня в актовій залі відбулося свято для учнів 1–4 класів, на яке також завітав із своїми подарунками Святий Миколай. Учні співали пісні, відгадували загадки, танцювали та звісно ж розказували вірші для довгоочікуваного гостя. Захід пройшов в теплій святковій атмосфері, кожна дитина отримала свій подарунок і пішла зі свята у гарному настрої.

        20 грудня для учнів 5 -11 класів пройшла новорічна святково-розважальна программа «Пригоди під Новий рік», під час якої діти разом із героями завітали у ліс до казкових лісових жителів на свято. Було багато новорічних пісень, запальні сучасні танці та веселі ігри для глядачів.

        21 грудня розгорнулося цікаве дійство для учнів початкових класів. На святі були присутні почесні гості, це помічник Народно депутата України Ю.Я.Йоффе і представник БФ «Кришталеве джерело» С.О.Черненко. Вона привітала школярів із наступаючими святами та передала подарунки від БФ «Кришталеве джерело» для учнів нашої школи. Потім учні побували на Новорічних гостинах разом з казковими героями. Шквал аплодисментів отримали юні артисти які підготували ігри, пісні, танці, хороводи…

DSCN6451