Нас кличе дзвоник до шкільної ниви

У санаторній школі-інтернаті  2 вересня  відбулося свято Першого дзвоника. Для першокласників і одинадцятикласників  воно стало одним з найбільш зворушливих.  День Знань завжди вирізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і сподівань.

У нашому закладі свято пройшло традиційно урочисто. Багато вишиванок, букетів перших осінніх квітів. Учні отримали чимало гарних побажань і напутніх слів. За традицією  учнів, вчителів, батьків та гостей зі святом привітав директор  санаторної школи -інтернату Юрій Володимирович Небесний. Привітати учнівсько-педагогічний колектив у цей святковий день  завітали почесні гості: ректор Луганського державного медичного університету Ігор Володимирович Йоффе та Почесний житель міста й ветеран Другої світової війни Шехвиць Григорій Олександрович.  Вони побажали педагогічному та учнівському колективам щасливого навчального року, учням – гарних оцінок, взаєморозуміння та натхнення й головне мирного неба над головою.

Слово було надано найменшим і найстаршим школярам. Першачки отримали від майбутніх випускників символічні подаруночки – медалі першокласників.

І ось хвилююча мить…  Під гучні оплески лунає перший дзвоник, який засвідчує про початок нового навчального року…  Двері в Дивовижну країну Знань відчинено. Нехай попереду чекає неповторне шкільне життя, яке дарує нові відкриття та надії, яскраві враження та несподівані зустрічі.