День знань у Рубіжанській обласній санаторній школі

1 вересня 2020 року Рубіжанська обласна санаторна школа гостинно відчинила двері для  своїх учнів. Новий навчальний рік став особливим у зв’язку із світовою пандемією коронавірусу SARS-CoV-19.

Перші уроки сьогодні також були незвичайними, вчителі та вихователі підійшли до їх організації творчо, та з урахуванням протиепідеміологічних норм.

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки учні 6 та 7 класів провели заняття на свіжому повітрі, обравши затишне шкільне подвір’я, яке стало для них справжнім «зеленим класом».

Учні 11 класу, разом із класним керівником обрали для цієї події актову залу, в якій провели перший урок та поставили собі цілі на майбутній навчальний рік.Інші учні розмістились у своїх класних кімнатах.

До учнівсанаторної школи на першіуроки із привітаннями завітала адміністрація, а саме: в.о. директора Ірина Воробйова, заступник директора з виховної роботи Олена Бєлоус та заступник директора з методичної роботи Валентина Руденко. Вітаємо всіх учнів,їх батьків та працівниківРубіжанської обласної санаторної школи з початком нового навчального року. Бажаємо Вам сил, натхнення та міцного здоров’я!