День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед світлим образом тих, хто не вагаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя.

Цю дату було визначено тому, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

12 грудня 2019 року у нашій школі відбулася зустріч з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС Сергійом Миколайовичем Чехутою полковником запасу, який із травня по вересень 1986 року з приймав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

Сергій Миколайови був одним з перших, кого направили в зону катастрофи для ліквідації наслідків аварії та евакуації громадян. Він поділився спогадами про ті трагічні роки, коли всі сили цивільних та військових були кинуті на ліквідацію вибуху на ЧАЕС.

Учні 7 класу мали можливість отримати відповіді на питання, які виникали під час спілкування.

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичне почуття, виховують громадянина – патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.