День цивільного захисту

На виконання п.19 розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18.01.2021  № 14 « Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2021 рік», наказу по санаторній школі від 05.04.2021 року № 35 «Про організацію  та проведення Дня цивільного захисту» та з метою забезпечення високого рівня організованості проведення заходів, 23 квітня 2021р. в санаторній школі був проведений День цивільного захисту.

Основною метою та завданнями Дня цивільного захисту були: практична перевірка готовності закладу до ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення із мирного у воєнний стан; формування свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки; навчання керівного складу цивільного захисту навчального закладу з організації та проведення заходів цивільного захисту.

В День цивільного захисту проведені заходи: 

– загальношкільна  лінійка;

– 2,3,4 класи – інформаційно-роз’яснювальні бесіди: «Безпечна поведінка на річці, озері», «Безпека на вулиці», «Безпечна поведінка з вогнем та газом» (кл. керівники: Бабій Т.Б., Кравченко Є.П., Скороднянська С.М.);

– 2 клас – урок-гра «Уникай небезпеки, бережи себе» (кл. керівник Бабій Т.Б.);

– 3 клас – проведено диктант «Дії при виявленні підозрілого предмета» (кл. керівник Кравченко Є.П.);

– 7 клас бесіда «Радіаційні аварії. Чорнобиль – біль і трагедія України» (вихователь Старикова І.П.);

– 7,8 класи – переглянули відеоматеріалів з питань цивільного захисту (вчитель історії Вороновський М.І.);

– 3,4 класи – змагання з безпеки життєдіяльності (вчитель плавіння Милюшкіна Л.В.);

– 9 клас – виготовлення найпростіших засобів органів дихання (вчитель трудового навчання Пілюгіна О.В.);

– 11 клас – проведено змагання з медико-санітарної підготовки (вчитель біології Болотіна О.В.);

– 6, 7, 8, 9 класи – заняття,  тематичні бесіди: «Попередження трагічних наслідків пожеж», «ДСНС попереджає! Не купайся в заборонених місцях!», «Надання першої допомоги потерпілим при кровотечах, опіках, переломах (із залученням медичних працівників), «Вибухонебезпечні і підозрілі предмети» (педагогічні та медичні працівники).

Учні, педагогічний колектив, за сигналом цивільного захисту «Увага всім!» діяли грамотно і чітко.

Наприкінці Дня цивільного захисту підбито підсумки, хід та результати проведення Дня цивільного захисту висвітлено у шкільній газеті «РУРЦ- мозаїка» та на шкільному сайті. Участь учнів, працівників санаторної школи в проведенні Дня цивільного захисту закріпило їх теоретичні знання та навчило діям в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя, наданні допомоги потерпілим в разі потреби.