Чорнобиль – довгий слід трагедії

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Події цього дня стали однією з наймаcштабніших трагедій для людства.

35 років минуло але вічна пам’ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації цього лиха та його наслідків живе у наших серцях. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті ті важкі події й героїчні вчинки. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди залишився в пам’яті українського народу.

Учні Рубіжанської обласної санаторної школи взяли участь в тематичних заходах присвячених 35-м роковинам аварії на ЧАЕС. Було проведено тематичні години пам’яті, присвячені подвигу ліквідаторів аварії,створено колаж «Чорнобиль – довгий слід трагедії» та розгорнуто тематичну книжкову виставку у шкільній бібліотеці «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».