Весняний турнір юних істориків

27 березня 2021 року у гостинних стінах Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді (м. Рубіжне) відбувся традиційний обласний турнір юних істориків, у якому взяли участь 4 команди.

Це команди: «Восьма школа» (комунальний заклад «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8»), «Ліга спільних думок» (комунальний заклад «Сватівський ліцей № 7»), «Сагайдак» (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2), збірна команда «Монтеньяри» (Рубіжанська обласна санаторна школа та комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді»).

Мета турніру – популяризація історичних знань, підвищення інтересу до поглибленого вивчення історії, національно-патріотичне виховання учнівської молоді, стимулювання творчого самовдосконалення дітей. Особливістю змагання є те, що вперше в історії турнірного руху його проведено в змішаній формі з використанням платформи Zoom.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» Олена Бардаш.

На турнірі, попри запеклу боротьбу, панувала позитивна інтелектуальна атмосфера, було зіграно півфінальний та фінальний бої та висвітлено 6 цікавих завдань. В ході турніру члени команди показали можливість аналітично мислити, орієнтуватися в історичних аспектах, робити висновки, показувати високий рівень знань шкільного матеріалу.

Так, за протоколами журі турніру дипломом за ІІ-е місце нагороджено збірну команду «Монтеньяри» Рубіжанської обласної санаторної школи та комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді». Також слід зазначити, що за протоколами особистої першості у номінаціях: «Найкращий опонент» та «Найкращий доповідач» було нагороджено дипломами: Пурко Катерину («Ліга спільних думок»), Чеботарьову Поліну («Монтаньяри») та Скороход Софію («Сагайдак»).