Учні пам’ятають

День Пам’яті і примирення, День Перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну. 8 травня Ураїна святкує День пам’яті та примирення, а 9 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З цього приводу 8 травня педагогічний колектив нашого закладу – Рубіжанської обласної санаторної школи – принесли квіти до Пам’ятного знаку загиблим воїнам-рубіжанам, який знаходиться в Саду школи.

У стінах санаторної школи працює ветеран Другої світової війни, почесний житель міста – Шехвиць Григорій Олександрович. І напередодні свята Великої Перемоги його привітали від імені працівників та учнів санаторної школи директор Юрій Небесний, заступник директора з виховної роботи Олена Бєлоус та педагог-організатор Катерина Прокудіна.

У цьому навчальному році учні систематизували та узагальнили матеріали щодо життєвого та трудового шляху Григорія Олександровича, які розташовані у шкільній музейній кімнаті.

Автор статті: педагог-організатор Катерина Прокудіна.