Скажемо булінгу – ні!

26 листопада 2019 року в нашій школі  відбувся захід «Скажемо булінгу – ні!», метою якого стало формування нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навичок надання і отримання допомоги.

Представник поліції в Луганській області інспектор відділу зв’язків із громадськістю Березний Тарас Іванович підготував школярам презентацію, під час якої діти познайомились з поняттям шкільного булігну, його видами та способами протидії проявам агресії, а також про відповідальність за подібні вчинки. Також він додатково розповів про явище кібербулінгу та іншу небезпеку, яка може чекати на просторах інтернету.

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і насмішок. Жертви булінгу переживають важкі емоції — почуття приниження та сором, страх, розпач і злість, іноді просто бояться ходити до школи. Навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід, що робить проблему найпоширенішою причиною звернень до дитячого психолога. Тому профілактика негативних явищ в підлітковому віці має важливе значення для зменшення випадків правопорушень в майбутньому.