Про заклад

Шановні гості! Ми раді вас вітати на офіційному сайті Рубіжанської обласної санаторної школи. Ми поділимося з вами своїм досвідом, розділимо радість від успіхів і досягнень наших учителів, вихователів, медпрацівників, учнів і випускників.

Рубіжанська обласна санаторна школа почала свою роботу 1 вересня 1962 р. як загальноосвітня школа-інтернат № 2. Робота закладу була спрямована на навчання, виховання інтернірованого контингенту учнів та на рішення питань його соціального захисту. 1 вересня 1980 р. школа-інтернат № 2 була реорганізована у Рубіжанську санаторну школу-інтернат для дітей, хворих на сколіоз. ЇЇ правонаступником з 01 вересня 1998 року став Рубіжанський навчально-реабілітаційний багатопрофільний Центр. У 2006 році Центр став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України-2006» в номінації «Школа здоров’я».

РОУРЦ

У зв’язку з новою редакцією Уставу в 2006 році назву закладу було змінено на Рубіжанський обласний навчально-реабілітаційний Центр. 1 вересня 2008 року Центр відзначив 10-річчя свого існування. Центру був наданий статус експериментального закладу регіонального рівня. У 2009 році РОНРЦ став призером Всеукраїнського огляду–конкурсу на кращий стан фізкультурно-оздоровчої роботи. 1 вересня 2014 року Рубіжанський обласний навчально-реабілітаційний Центр було перейменовано в Комунальний заклад “Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст.”

Крім освітніх, санаторна школа надає оздоровчі послуги.

Проблема, над якою працює санаторна школа: «Комплексна реабілітація хворої дитини».

Заклад забезпечує умови для відновлення здоров’я, соціальної адаптації, професійної орієнтації дітей, здійснення комплексної медичної, психологічної, педагогічної реабілітації хворої дитини. Медичні процедури (заняття ЛФК, масаж, фізіотерапія, лікувальне плавання, аромотерапія) стоять у шкільному розкладі поряд з математикою, історією, іноземною мовою тощо.

Шкільне життя дітей дуже насичене. Окрім опанування основ наук, треба встигнути зміцнити здоров’я, позайматися у гуртках, прийняти участь у спортивних змаганнях, поспілкуватися з друзями. Протягом багатьох років діти санаторної школи кожне літо відпочивають в оздоровчих таборах та санаторіях.

На теперішній час виконуючим обов’язки директора санаторної школи є Воробйова Ірина Сергіївна.