Пекельні цифри та слова у серце б’ють неначе молот…

Щорічно четвертої суботи листопада українці вшановують пам’ять жертв голодоморів в Україні. Гаслом цьогорічних заходів стало: «Збережи пам’ять. Збережи правду.»

Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земне у пекельних муках.

До Дня пам’яті шкільним бібліотекаром  Оленою Нікуліною була оформлена книжкова експозиція «Цей рік 33-й ще й досі у серці», яку відвідали учні санаторної школи. Вихованка гуртка «Етнолялька» (керівник Ольга Ліхачова) Олена Данько після відвідування експозиції виготовила тематичне панно “Діти  Великого голоду”.

У 6 та 7 класах вихователями  Інною Старіковою та Любов’ю Крупіною були проведені виховні години «…Немов прокляття ожива рік тридцять третій. Голод! Голод!», на яких учні переглянули тематичний анімаційний фільм «Голодний дух», прочитали вірші, та вшанували пам’ять загиблих. Такі заходи проводяться з метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій. Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах учнів санаторної школи яскріло: «Хай не повторяться ніколи жахіття Голодомору!».