Ми пам’ятаємо

В історії будь-якого народу є дати, які зовсім не обов’язково позначати червоним кольором у календарі – вони відзначені в наших серцях. День визволення нашого міста – одна з таких дат.

31 січня 1943 року частини 41-ї гвардійської стрілецької дивізії у взаємодії з 32-ю мотострілецькою бригадою танкового корпусу звільнили місто Рубіжне.

День визволення міста для нас – символ гордості і слави, мужності і відваги, єдності і згуртованості народу перед страшною бідою, яка прийшла на нашу землю.

Пройшли десятки років… а пам’ять про великий подвиг не згасає. Напередодні цієї пам’ятної дати для учнів санаторної школи було проведено інформаційні бесіди, учнями 8 та 9 класу організовано пошукову експедицію «Ми пам’ятаємо», результатом якої стала інформаційна презентація, учні 8 класу випустили тематичну стіннівку до цієї дати.

Ми шануємо усіх, хто віддав свої сили та життя за мирне небо у нас над головою, хто воював чи самовіддано трудився в тилу. Честь і слава ветеранам Другої світової війни, трудівникам тилу, дітям війни!