Майдан та його герої. Шість років потому

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані. Люди гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за майбутнє своєї Батьківщини.

Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

19 лютого учнівський та педагогічний колективи Рубіжанської обласної санаторної школи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час виховного заходу «Майдан та його герої. Шість років потому». Також з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах пройшли уроки демократії «Цінності, за які віддали життя Герої Небесної Сотні».

Бібліотекарем Нікуліною О.М. була представлена тематична виставка літератури з даної теми. Прес-центр учнів 8 класу випустив стіннівку «День Героїв Небесної Сотні».

Під час Революції Гідності чимало людей віддали життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України. Народ назвав їх Героями, і ми шануємо їх як героїв.