До 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

          У жовтні – першій декаді листопада 2018 року в Рубіжанській обласній санаторній школі-інтернаті проведено низку заходів, присвячених 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського. Педагогічні та медичні працівники взяли участь у медико-педагогічних читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. «Школа успіху у спадщині Сухомлинського» та діловій грі «Секрети успіху».

          Для учнів початкової школи проведено уроки літературного читання за такими творами: «Верба – мов дівчина золотокоса», «У кожного є своя пір’їнка», «Які ви щасливі» та урок позакласного читання «Йдемо дорогою добра»; виховні години «Людина починається з добра», «Не словами, а добрими ділами».

          Різноманітними були заходи, проведені з учнями основної школи. Це: Тиждень української мови «Слово – найтонше доторкання до серця…» (В.О. Сухомлинський), урок-квест за творами В.О. Сухомлинського «Красиві слова і красиве діло», тематичні уроки «Філософія для школяра від геніального українського письменника-педагога Василя Сухомлинського», «Тема добра – наскрізна лінія життя і творчості В.О. Сухомлинського» та «Слово – найтонше доторкання до серця…», урок-екскурсія «В.О. Сухомлинський. Серце віддаю дітям», App Hour (година ІКТ) «Подорож до Країни Радості й Добра», виховна година «Я не ображу рідної природи», година спілкування «Все починається з добра, все починається з любові…».

          Для старшокласників педагоги провели творчі дискусії «Вічні цінності людини моїми очима й очима Сухомлинського», урок-семінар «Деякі аспекти естетичного виховання в працях В.О. Сухомлинського», круглий стіл «В.О. Сухомлинський – учений-педагог».

          Шкільним бібліотекарем підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Серце віддане дітям», організована віртуальна книжкова виставка «Світ казок Сухомлинського».