День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу 22 січня у санаторній школі були проведені тематичні заходи.

Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Соборності України. В Бібліотеці була організована книжкова тематична виставка, яка була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

Всі учні нашої школи вишикувалися в живий ланцюг, як символ єдності держави. Заходи, проведені цього дня, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.