Безпека дітей в інтернеті

#stop_sexтинг 

Відповідно до листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 № 15/3-08/1686 у зв’язку зі зростанням в Україні кількості випадків булінгу та сексуальної експлуатації дітей з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а також негайною необхідністю вжиття інформаційно-просвітницьких заходів для захисту дітей в цифровому середовищі повідомляємо.

Урядом створено цілодобову безкоштовну державну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звертатися діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.

Інформаційні матеріали для ознайомлення можна знайти за посиланням: stop-sexting.in.ua. У полі «Меню», що позначене трьома горизонтальними рисками у верхньому лівому куті екрана, слід обрати заголовок «Вчителям», «Батькам», «Підліткам» та завантажити необхідні для ознайомлення матеріали. Працівниками соціально-психологічної служби санаторної школи Ларисою Сайко та Оленою Кравченко з учнями були проведені відповідні інформаційно просвітницькі заходи для захисту дітей в цифровому середовищі. Під час занять діти дізнались про те, що спілкуючись в інтернеті неможливо бути впевненим, ким є наш співрозмовник і наша інформація перестає бути приватною, коли ми надсилаємо її комусь, навіть в приватні повідомлення. Підлітки були ознайомлені з можливими ризиками спілкування в інтернеті, вони отримали інформацію щодо осіб та установ , до яких можна звертатися за допомогою у разі необхідності.